fatih balabanağa tesisatçı

Fatih Balabanağa tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı, kameralı su arıza tespiti ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktayız. Kombide su eksiltme yerini bulan servisiz. Su eksiltmesi su kaçağı tespiti analizi açısından birkaç cihazla yapılır. Kombi kaçak onarımı pahalı değildir fakat su sızıntılarının ne boyutta olduğunu anlamak için kombi kaçak yerini bulan cihaz yani test pompası takılarak ölçüm yapılması veya ekrana bakılarak basınç değerlerinin görülmesi gerekir. Cihazın içindeki küçük parçalarda bazen arıza olabilir, kontrolleri yapılması sonucunda kombi su tesisat, kalorifer borusu gibi iki aşamalı sızıntı kontrolleri termal kamera ile nem, ıslaklık bölgelerinin ve tam sızıntı noktalarının yerlerinin bulunması ile devam eder.

Balabanağa Makineli Tesisatçı

Balabanağa tesisatçı kalorifer soğumasını düzelten firmayız. Petek suları uzun süre tesisat içinde kalırsa petek içerisinde soğumaya neden olur. Bu durumu petek temizliği yapmadan önce makineli cihazlar ile kontrol ederek, termal kamera ile soğuma bölgelerini bularak tanımlayabilir ve soğuyan petekler için sonuç alabiliriz. Ayrıca tesisat suyunu değiştirmeden önce getireceğimiz makine ile kimyasal eklenerek tüm pisliğin, kirlerin olduğu gibi çekilmesi adımları birkaç saat içinde tamamlanabilir.

Fatih Balabanağa tesisatçı giderde tıkanıklık açma yapan tesisat servisiyiz. Makineli tuvalet açan arkadaşlarımız her türlü gider kanalı içindeki birikintileri özel kameralı cihaz ile görüp, ona göre ilerletme yapmaktayız. Klasik gider açma ustaları arasındaki farkımız makine gücünden yararlanmamızdan dolayı ne kadar ağır miktarda atık olursa olsun hareketin dikkatlice kırmadan gider içinden uzun çelik yaya takılacak ve makine gücü ile hareket eden spiral tel açıcı aparatla yapılmaktadır. Bu sayede ağırlığı, türü, sıkışma durumu ne olursa olsun sorunları kısa sürede çözülmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55