çemberlitaş tesisatçı

Çemberlitaş tesisatçı olarak robotla tıkanıklık açma , kırmadan su kaçağı tespiti ve makineli petek temizliği hizmetleri veriyoruz. Soğuk kış günlerinde ısıtmayan peteklerin içerisinde biriken yabancı maddeleri özel makineli robot cihazlarla peteği sökmeden temizlemekteyiz. Petek temizleme işlemi cihazlarla ve kimyasal petek temizliği ilaçları ile gerçekleşir. Makine peteğe bağlanır ve kombi petek temizliği işlemine başlanır. Basınçlı su verilerek çalkalama işlemi yapılır ve peteğin içerisinde ki yabancı maddelerin kabası alınır. Kimyasal ilaç konularak böle bir oluşumun tekrarda olmasını önlemeyi hedefliyoruz.

Çemberlitaş Su Kaçağı Tespiti

Fatih Çemberlitaş tesisatçı kamera sistemi ile lavaboda tıkanıklık açma yapan servistir. Yağlanan , tıkalı lavabo giderini kimyasal açıcılar yerine kamera ile bakarak lavabo giderini neyin tıkadığını bulma işlemini yapabiliriz. Tehlikeli kesici cam kırıkları veya peçete , pirinç , saç kalıntıları vs. hangisi olursa olsun yerini saptar ve lavabonun içini kırmadan açan robot cihazdaki yay aparatın tamamen tesisatın giderindeki atıkları kavraması sağlarız. Yaydaki döner uçlar , cihaz gücü ile beslenir ve atık birikme bölgesi ne kadar sert olursa olsun temiz duruma getirir ve lavabo içindeki evye borusu ise daha kolay ve hızlı şekilde alet çantamızdaki temizleme aparatları ile yine hasarsız düzeltebiliriz.

Çemberlitaş tesisatçı son teknoloji makineli cihazlarla kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veren firmadır. Su kaçağı tespiti aşamalarında ilk olarak şüphelendiğimiz bölgeye bakarız. Sonrasında Kameralı cihazımızla kaçağın durumuna bakılır ve onarımı nasıl kapılacağına karar verilir. Onarım belirlendikten sonra sizlere onarım fiyatı söylenir. Bu fiyat dahilinde isterseniz bize isterseniz başka bir tesisat firmasına da yaptırabilirsiniz. Vermiş olduğumuz fiyatlar her zaman cebinize uygun fiyatlardır. Elimizde bütün su kaçağı bulma makinelerini bulundurmaktayız. Termal kamera , kameralı görüntüleme cihazı ve basınçlı su makinesi bunlardan bazılarıdır. Ancak içlerinden en çok tercih edileni kameralı görüntüleme cihazıdır. Çünkü bu cihaz hiç görünmeyen yerlerdeki su kaçaklarını bile hızlı ve pratik bir şekilde bizlere göstermektedir.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55