istanbul tıkanıklık açma

İstanbul tıkanıklık açma servisi robot makinelerle Avrupa yakası : 0551 231 83 55 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 dan bize ulaşabilirsiniz. İstanbul fatih başta olmak üzere 9 şubemizle tıkanıklık açma , petek temizleme ve su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi tesisat sektöründe öncü firmaların başında gelmektedir İstanbulda hatta Türkiyede ilk cihazları kullanan ve bunun eğitimini veren firmayız.

tıkanıklık açma servisi

İstanbulun tüm semtlerine robot makineli tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. En ekonomik fiyatlarla garantili çözümler sunuyoruz yapmanız gereken bizi arayarak tıkanıklık hakkında detaylı bilgi vermek olacaktır. Çözüm Merkezi size en yakın şubesini yönlendirecektir.

Tıkanıklık Açma

Genel olarak kanalizasyonların tıkanmasına neden olan birkaç husus vardır ve bunlar dolayısıyla İstanbul tıkanıklık açma işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Yapı içerisindeki tuvaletlere erimeyen cisimlerin atılması, lavabolara yağlı yemek artığı dökülmesi ve sanayi bölgelerinde su giderlerine poşet, kumaş bez parçası veya hacimli kimyasal atık dökülmesi nedeniyle kanalizasyonlar tıkanır. Bu sorunun çözümünde tıkanan bölgeye görüntüleme cihazları gönderilir ve gerekli kontrol işlemleri sağlanır. Tıkanıklığa neden olan sebepler bulunmaya çalışılır ve duruma uygun gider açma cihazı kullanarak kanallarda oluşan ileri derecede yağlanma ve katılaşma seviyesindeki tıkanıklara karşı İstanbul tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlemler esnasında tesisata ve borulara zarar verilmez. Robot cihazla ile beton delmeden, fayans kırmadan ve çevreye herhangi bir zarar verme işlemi uygulanmadan süreç tamamlanır.

Robot cihazla uygulanan prosedürler çok kısa süre içerisinde tamamlanmakta ve gerekli kontrol işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca yüksek basınçlı su veren kanal açma makinesi ve kanal açma spirali gibi araçlar ile tıkanıklıklar kolay bir şekilde giderilmektedir. Bu işlem gerçekleştirmek amacıyla profesyonel kuruluşlardan yardım alınmaya karar verildiği zaman öğrenilmesi gereken ilk bilgi kameralı görüntüleme cihazlarının bulunup bulunmadığıdır. Eğer yardım alınmak istenen firma, bu tarz modern ekipmanlar kullanmıyor ise soruna tam olarak müdahale edemez ve kalıcı bir çözüm sunamaz. Piyasada hizmet veren firmalar kameralı cihazlar çok pahalı olduğu için ve de işin ehli ve deneyimli personeller tarafından kullanılması gerektiği için bu ekipmanları satın almaktan ve kullanmaktan kaçınabilmektedir.

İstanbul tıkanıklık açma işlemi ücretleri, tıkanmanın tespiti ve uygulanacak prosedürlere bağlı olarak belirlenir. İşlem ücretine kameralı görüntüleme cihazı ve kanal tıkanıklığını giderme prosedürleri ve işçilik giderleri eklenmektedir. Logar, rögar ve mazgal uygulamaları için verilecek fiyatlar ise değişim göstermektedir. Genel olarak bakıldığında kanalizasyon tıkanıklığı giderme işlemleri normal prosedür sürecinde gerçekleştirildiğinde 2 saat gibi bir süre gerçekleştirilmektedir ancak ekstra işlem uygulanması gerekirse bu süre uzayabilir. Bu işlemler için ödenecek tahmini fiyat ise 200 lira civarında olup ekstra malzeme kullanımı ve işçiliğe bağlı olarak fiyat artışları söz konusu olabilmektedir. Fiyatlara dair bir araştırma yapmak önemli kazanımları sağlamaktadır. Örnek olarak fatih semtine yaşanan problemler için fatih tıkanıklık açma ekipleri yönlendirilmektedir. Yeriniz neresi olursa olsun aynı gün servis garantisi ve en önemlisi en ekonomik fiyat garantisi vererek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55