Fatih Hırka-i Şerif Tesisatçı

Fatih Hırka-i Şerif tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Merkezi olarak ayın gün içerisinde Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Hırka-i Şerif Tesisatçı Numaraları

Fatih Hırka-i Şerif tesisatçı petek soğumalarını gidermek, petek tıkanmalarını açma işlemleri için petek temizliği işlemlerini önerir. Güçlü kimyasal solüsyon kullanarak kanaldaki tüm maddeleri basınçlı su ile çekebileceğimizi biliyor musunuz? Uzaktaki petek hep soğuk kalıyor, nasıl ısıtılır, ısınır sorusunun cevabı ve daha nice kalorifer tesisatı ısınmama sorunu için, sıvı kaybı olup olmadığının araştırılması, kombi bakımı ve İstanbul’da petek yıkama işlemleri yapan tesisat ekibimiz ile senelerin kirini kısa sürede yok edebiliriz. Fatih Hırka-i Şerif tesisatçı tıkalı kalan lavabo, tuvalet gibi pimaşın kırılmadan tıkanıklık açma cihazı ile temizlenmesini uygulamaktadır. Bazen kötü kokular oluşabilir ve doluluktan dolayı kılcal çatlaklar giderde olabilir. Bu tip sorunları da atıkları bulduğumuz kamera ile gözlemleriz. Sudaki bulanıklık olmadığı sürece net çözümler elde etmemizi sağlar. Sorunların teşhisini koyar ve sonra robot cihazı sıhhi tesisat yanına getiririz. Tuvalet, lavabo kanal temizleyici robot cihaz işlemi helezon yay ile atık karıştırma şeklinde devam eder. Uzunca bir çelik halat düşünün ve bir ucu ile cihaz sürekli titreşim sağlıyor. Kanalda hiçbir risk almadan, çatlama, tadilat olmadan her türlü kanal temizlenebilir. Atık doluluğu en yoğun halinde olsa bile biz apartman ana giderlerini en fazla 3 saatte temizleyebiliyoruz. Normal bir ev için yarım saat içinde kanalların sorunsuz çalışması mümkündür. Tıkalı tuvalet gideri açma için İstanbul ekiplerimizi arayınız.

Fatih Hırka-i Şerif tesisatçı su sızıntılarını kırmadan bulan cihaz kullanır. Fayans ve duvar içi göz ile gözükmese de işitsel olarak su sesleri dinlenebilir. Su tesisatına takılacak test pompası sızma varlığını anlamamızı sağlar. Örneğin, mutfaktaki musluk su tesisatında devamlı sızıntı varsa ses detektörü tutulduktan sonra belirlenen kısımda hafif bir bölgeyi kırarak oradaki arızalı su tesisatını en az hasar ile onarabiliriz. Profesyonel su kaçağı tespiti işlemlerinde uygun fiyatlı çalışmalarımız devam etmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55