fatih binbirdirek tesisatçı

Fatih Binbirdirek tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Kaloriferlerde petek temizliği yapmak ve peteğin ısınma sorununu çözmek için teknik servis ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız. Her türlü petek ve zemin altındaki birimler için de kullanılabilir olan cihazımız ile tüm içteki pislikleri özel ve güçlü etkili kimyasal ile tamamen almaktayız. Uyguladığımız işçilik ile pis ve kireç tutmuş katmanlar açılacağı için ilk ısınan su ile bunun iletildiği diğer güzergahlar arasında ısı uyumluluğu olacaktır. Evin odalarının soğuk ve ılık kalması için bu tür çözümleri önermekle birlikte zararı da olmadığı gibi merkezi sistemde kalorifer temizleme ve bakım gibi hizmetleri de alabilirsiniz. Petek içindeki suyu daha sıcak hale getirmek ve peteklerde kullanılan doğal gazı azaltmak için önermekteyiz

Binbirdirek Cihazlı Su Tesisatçısı

Binbirdirek tesisatçı pimaştaki su gider yollarını temizlemek ve tıkanıklık açma amaçlı olarak kanal temizleme de uzman robot aygıt kullanıyoruz. Söz gelimi banyo kanalındaki kıl ve saç artıklarını temizleme işlemini anlatalım. O hatların içine yani gider yoluna basınçlı su pompası yerleştiririz. Düzeneği ve basıncı ayarlar, içte yıkama yapabiliriz. Daha yoğun kir tabakalarında kıvrımlı yay kullanarak içteki sayısız maddeleri hareketsiz ettirebiliriz ve robot aygıtın inanılmaz derece işlevsel yirmiden fazla aparatı vardır.

Fatih Binbirdirek tesisatçı yer altındaki şebeke suyunda su kaçağı tespiti ve bulma işlemleri için bizi arayınız. Tahribatsız kaçak yapan boruyu bulmakta içme suyu hatlarına ilişkin basınçları kontrol ederiz. Ses belirtileri varsa farklı cihazlar ile dinler ve yerini işaretleriz. Isı sistemlerinde ise termal ısı duyarlılığı olan kameralar ile bakarız. Lağım hattı için uzun kablolu kameralarımız vardır. Toprak altını bile dedektörler ile tarayabilir ve lağım hatlarında tıkanmaları da kameralar ile bulup çözümler sunmaktayız. Binbirdirek tesisatçı firmamız ile en kısa sürede iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55