samatya su kaçağı tespiti

Samatya su kaçağı tespiti tesisatçı firmamız banyo , küvet , duvar ve fayansların içerisinde oluşan su sızıntılarını kameralı su kaçağı tespiti makineleri ile bulmaktayız. Profesyonel tesisatçı ustalarımız sayesinde borularda patlak veren su sızıntısı kameralı cihazlarla kırmadan su arıza tespiti servisi veriyoruz. Eski geleneksel yöntemleri 10 yıldır bir kenara bırakan firmamız bünyesinde bütün robot cihazları barındırmaktadır. Kullanılan tekniklerin hepsi günceldir. Tecrübesiz usta masrafından kaçınarak uzman tesisatçı yardımı almanızı tavsiye ederiz.

Samatya Su Sızıntısı Bulma

Fatih Samatya su kaçağı tespiti test pompası , ses dinleme cihazı , termal kamera ve kameralı robot cihaz kullanan firmadır. Her cihazın kullanımına özen gösterilmelidir. Çünkü bir cihaz ne kadar özen ve itinayla kullanılırsa kaçağın bulunma süresi o kadar hızlı ve kolay olur. Temiz su da bulunan kaçağın yerini bulmak kolaydır ama atık su da bulunan kaçağı biraz işi zorlaştırır ve daha maliyetlidir. Temiz suda kameralı cihazı tesisata gönderdiğimiz zaman suyun berraklığı ve temizliğinden dolayı monitörden kaçağın nerede olduğunu direk görebiliriz. Atık sudaki kaçak ise pis su ve bulanık olduğu için temiz su da olduğu gibi direk görünmez. Ses dinleme cihazları ve test pompası sayesinde atık suda ki kaçakta uzun sürmeden direk bulunur. Su sızıntısını bulduktan sonra ise kameralı su kaçağı tespiti ustalarımız sizlere yerinde onarım fiyatı vereceklerdir. Sizlere uygun bir fiyat söylemeleri dahilinde isterseniz bize isterseniz başka bir firmaya onarımını yaptırabilirsiniz.

Samatya su kaçağı tespiti son olarak su patlağı bulma işlemlerinde Fatih ilçesine içerisinde her zaman güvenilir ve işini detaylı bir şekilde ilerleten firmamız ile iletişime geçmenizi isteriz. Tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulu hizmet aşamamız sayesinde sizlere en iyi su kaçağı bulma hizmetini vermeyi amaçlamaktayız. Fatih su kaçağı tespiti işlemleri için en kısa zamanda bizlerle iletişime geçin.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55