Çapa Su Kaçağı Tespiti

Çapa su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız kırmadan dökmeden ve noktasal tespit ile su kaçağı bulmaktayız. Ayrıca aynı gün içerisinde Çapa su kaçağı tespiti firması olarak Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Çapa Robotla Su Kaçağı Bulma

Fatih Çapa su kaçağı tespiti duşa kabin gideri suyu çekmiyor veya gider suyu akıyorsa kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini önermekteyiz. Duş teknesi içindeki yoğun su tabakasının çok yavaş gitmesinin sebebi kanallardaki doluluk oranı olup, basınçlı su temizlik cihazı ile banyo kanalında yıkama işlemlerini sunmaktayız. Ayrıca sistematik olarak gözlem yeteneği olan kameralar ile ne kadar farklı vakalar varsa yani sızıntı yapan banyo kanallarını bulma işlemlerini de uygulamaktayız. Bu sayede matkap ile vurma, kırma işlemlerini minimal düzeye çekmekte ve bir, iki saate bile kalmadan sorunu aşmaktayız. Çapa su kaçağı tespiti binalarda nem sorununu çözmek için su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımız araştırma içinde olabilir ve tüm su sistemini cihaz ile denetleme işlemlerini yapabilir. Örneğin, kombi su eksiltme durumlarında genelde petek sistemlerinde su sızıntıları görülebilmektedir. Sızan suyun yerini bulmada eksilen su miktarı açısından bakılabilir. Petekler sıcak ise soğuk kalan kısımlar termal cihaz ile bakılabilir. Ayrıca kombi ayarları ile ölçümler yaparak kimyasal kullanımı için sıvıları hazırlayabilir ve petek kenarından gönderilmesi için hemen işlemlerini başlatabiliriz ve bu sıvıların petek içindeki sızan kısımları kapatması yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

Çapa su kaçağı tespiti su tesisat borusundan hangisinin kaçak yaptığını anlamak için özel yüksek kalitede hassas analizler uyguluyoruz. Şans eseri değil, yerlerini tam olarak bulabilen su kaçağı bulan firmalar alanına yakışacak düzeyde dinleme çalışmalarını yapmakta, vanalarda aç kapa yaparak ve cihaz ekranı ile teyit almaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55