Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fatih

Kameralı su kaçağı tespiti Fatih servisi kırmadan robot cihaz makinalı sistemle evde ve iş yerinde meydana gelen gizli tesisat kaçaklarını bulmaktadır. Fatih tesisatçı olarak modern cihaz kamera sistemleri ile su kaçağı bulma hizmeti sunuyoruz.

Fatih Kameralı Su Kaçağı Bulma

Kameralı su kaçağı bulma Fatih ile kimyasal veya asitli temizleyicilerin zamanla zarar verdiği lavabo veya tuvalet kanalı sızıntı problemleri için su kaçağı tamiri yapmaktayız. Binalarda lağım suyu sızma yerini bulmak için özel kameralı ekipmanlar kullanılır ve el bilgisayarı ile metrelerce ön inceleme yapar ve sorunu hızlıca görebiliriz. Kameralı su kaçağı tespiti Fatih kapsamında profesyonel kameralı su kaçağı tespiti yapabilmek için farklı bir problemi ve cihazı da sizlere tanıtalım. Petekleri ısıtmak için kullanılan kombiye ait sıcak su boruları aynı zamanda mutfak ve banyo gibi bölgelere sıcak su akışı sağlamaktadır. Bu boruların plastikten yapıldığını ve ucuz malzeme kullanılıyor ise maalesef sorunun ilerde büyük olabileceğini belirtelim. Sıcak su sızıntısı var parkeler kabarabilir, duvardaki fayanslar düşebilir, duvar ıslanabilir veya farklı sonuçlar gözlenebilir. Bunun tam teşhisini hasarsız koyabilmek için ise sıcak suyun borulara geçmesini sağlar ve termal kamera ile orada inceleme yaparız. Yani elimize alabileceğimiz bir cihaz düşünün ve duvara sinyal gönderiyor, arkasındaki yer alan sıcak sulara ilişkin ekrana görüntü yansıtıyor ve sızan kısımları da bizlere gösteriyor.

Kameralı su kaçağı tespiti Fatih ile kusursuz su kaçağı bulan firmalar ile her zaman güven içerisinde olabilirsiniz. Hasarlı olan su borusu kırmadan bulunduktan sonra yapılması gereken o kısımda en doğru noktayı matkap ile kırmaktır. Gerisi boru uzunluğu kadar çalışmanın ilerletilmesi ve fatih su kaçağı tespiti ekip arkadaşlarımız ile parçanın değişimidir. Ayrıca atık kanal problemleri veya şebeke su borusu sıkıntılarında da bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55