Fatih Gedikpaşa Tesisatçı

Fatih gedikpaşa tesisatçı olarak kırmadan kamera cihaz robot sistemlerle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi veriyoruz. Fatih tesisatçı yılların vermiş olduğu tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek ev ve iş yerlerine aynı gün içinde servis vermektedir.

Gedikpaşa Cihazlı Su Tesisat Servisi

Fatih gedik paşa mahallesi tesisatçı “lavabo içinden pis kokular geliyor veya lavabo musluğu su damlatıyor” gibi şikayetlerinizde destekçiniz olabilir. Kanal içi kameralı inceleme ve arızalı borunun teyitli bulunmasından tutunda bataryalarda su kaçağı tespiti gibi küçük çaplı işlemlerde bile bizi arayabilirsiniz. Sıcak su sistemleri veya peteklere dair sızıntı yerlerini bulma ve özellikle kimyasallar ile tıkanması gibi sayısız çalışmalarda bizi tercih ediniz. Fatih gedikpaşa tesisatçı “kanalizasyon borusu nasıl temizlenir?” sorusu için tıkanıklık açma servisi elemanlarımızı önermektedir. Bizim yaptığımız ilgili sıhhi kanalın ne amaçlı kullanıldığı ve içindeki maddeleri görüntülemek ile başlar. Örneğin, bir lavabo kanalı için atık delici başlık yani tuvaletler için kullandığımız helezon yaylı cihazı denemeyiz. Yalnızca kamera ile görür ve kısmi yani kısa zaman aralıklarını dikkate alarak basınçlı su ile lavabo kanalında yıkama yaparak lavabo kanalı temizleme çalışmalarını sürdürürüz. Tuvaletlere kıyasla çok daha hızlı sonuç aldığımız gerçektir ki aynı teknik farklı sıvı atık boruları içinde kullanılır ve bunlara bir örnek olarak banyo veya bahçe gideri de verilebilir. Tuvaletler için atığı ilerletmek önemlidir ve az önce bahsettiğimiz cihazı ilgili tıkanmaya neden olan atıklar rögara gidinceye kadar ilerletmek sureti ile temizlenmesini yaparız.

Fatih gedikpaşa tesisatçı ekiplerimiz kalorifer borusu daralması ve tıkanması gibi sorunlara anında çözüm için petek temizliği işlemlerini sunar. Havlupan girişi çalışma için yeterlidir ve petek sıcaklıkları dikkate alınır, hava deliğinden kirlilik oranına bakılır, farklı bazı araştırmalarda uygulanır. Peteklere tek gönderdiğimiz kimyasal ve içindeki pislikleri de su basarak alıp, petek metalini koruma vasfında kimyasalları da kullanarak çalışmaları tamamlıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55