Fatih Dedektörlü Tesisatçı

Fatih dedektörlü tesisatçı ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma hizmetlerinde robot cihaz ve kameralı servis alabilirsiniz. Fatih tesisatçı son teknoloji dedektörle su kaçağı tespiti ve onarım hizmetleri vermektedir.

Fatih Dedektörle Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Fatih dedektörle su kaçağı pahalı işçilik üretmeden, mevcut arızalı boruyu kırmadan bulabilecek analiz tekniklerine ve cihazlarına sahip İstanbul Fatihte her gün açık su tesisatçısı firmasıdır. Teknolojiye ne kadar fazla yatırım yaparsak, aslında o derecede daire içinde su baskını veya küçük bir su sızıntısını bile kırmadan ses analizi yaparak veya termal kamera görüntüleri eşliğinden anlayabiliriz ve sizlere en mükemmel analiz tekniklerini sunmaktayız. Fatih dedektörlü tesisatçı bina için kontrol, su dolaşım sistemi problemlerinin çözümü için Fatihte tercih edilebilecek kaliteli, tecrübeli, faturalı çalışan su tesisatı firmasıyız. Elemanlarımızın yeterliliği, sertifikasyon işlemleri tam olup sayısız türdeki sorunları neredeyse aynı gün içinde çözüme ulaştırıyoruz. Bahçenizden veya bodrumun zeminindeki su borusundaki sızıntılardan dolayı su baskınlarının olması veya binadan bir türlü gitmeyen rutubet, nem sorunu gibi durumlarda bazı sızdırmazlık testlerinin uygulanması, akustik dinleme cihazı ile su seslerine yönelik analizlerin yapılması ile aslında en net çözümleri sizlere sunabiliriz. Uygun ve pahalı olmayan servis rakamları ile İstanbul’da çalışabilecek dedektörlü bir firma arıyorsanız, biz buradayız.

Fatih dedektörlü tesisatçı firmamız en iyi araştırma tekniklerini kullanarak su kaçağı arama cihazları ile net ölçümler yapabilmektedir. Anadolu ve Avrupa yakası içerisinde hizmet verdiğimiz noktalarımız vardır. Her türlü kanallarda araştırma yapabiliyoruz ve bir örnek olması için banyo giderlerindeki sızıntıların tadilat ve kırma dökme olmadan bulunması için kameralardan yararlandığımızı, kablo uzunluğunun 20 metreyi bulabildiğini yazmak istiyoruz. Belli bir miktar su hat içine gönderilirken, çıktığı kısım tespit edilir ve matkap ile kırılması yapılır. Gün içinde problem çözülür.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55