Yedikule Tıkanıklık Açma 0551 231 83 55

Yedikule tıkanıklık açma servisi olarak tıkanan tuvalet , lavabo ve gider tıkanıklıklarını robotla kırmadan açıyoruz. Fatih tesisatçı departmanımızda tüm müşterilerimize eşit mesafede yer alıyoruz ve tesisatı komple değiştirmek yerine mümkünse temizlemek, onarmak, bakımını yapmak daha öncelikli işlerimiz arasındadır.

Fatihte Tıkanık  Boru Açan Tesisatçı

Yedikule tıkanıklık açma işlemlerimiz sırasında araştırma konusuna büyük önem veriyoruz ve bu kısımda başarılı olmamızı sağlayan elektronik cihazlara fazlası ile sahibiz. Firmamız atık sistemlerinde bu derece iddialı olmasının arkasında emin olun kullandığımız cihazdaki özel ayrıntılar var demektir. Örneğin 150 bar basıncı elektronik olmayan bir sistemde oluşturmanız son derece zordur. Aynı cihazda kamera olması atıkları görmemiz ve boru içinde uygulama şansını bizlere veriyor. Kanalları komple temizlememiz, en ufak bir ayrıntıyı kaçırmamamız demektir.  Yedikule tıkanıklık açan tesisatçı vasfında batarya, lavabo gideri gibi alanlarda hangi mekanizmanın aksaklık oluşturduğunuz hemen bulabilir ve o kısımdaki sorunu hemen açabiliriz. Evinizde herhangi bir kanalın komple temizlenmesi uzun sürmez ve 15 dakikadan 1-2 saat gibi zaman aralığında bile bu işlemleri sınırlayabiliriz. Söz konusu batarya sistemleri, sifon tıkanıklıkları, peteklerin bakımı şeklinde değişecekse yine 1-3 saat olarak ortalama bir rakam verebiliriz. Fakat ne kadar süre alırsa alsın biz yine aynı servis ücreti ile çalışıyoruz ve tesisatlarınızı tekrar rahatlatacak olan sistemlere tam olarak sahibiz. Maksimum verim, ideal servis ücretleri, amatör değil uzman bir çalışan kadrosu ve hızlıca size ulaşabileceğimiz telefonlarımızı mutlaka arayınız.

Yedikule tıkanıklık açma servisimizin kalitesinin bir sırrı da personel eğitimlerindeki süreci yakından takip etmemiz, gerekli sertifikaları almalarına özen göstermemizdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55