Sofular Tesisatçı 0551 231 83 55

Sofular tesisatçı olarak tıkanmış gideri robotla açıyoruz , su kaçağını ise kamera sistemleri ile yerini noktasal olarak buluyoruz. Fatih tesisatçı firmamız Sofular semtinde hizmet vermektedir.

Modern Tesisatçı Servisi

Sofular tesisatçı ile tuvaletlerin yanlış kullanımı sonucunda oluşan birikmeler ve atıklara yönelik oluşabilecek tıkanmalar, atık su sızmalarına karşı yardımcı olunabilmektedir. Bazen cam ve plastik şişelerin, kadın ve çocuk petleri, hatta bol miktarda atılan ıslak mendiller gerek çizer, gerekse boruları deler ve karşınızda sadece basit bir tıkanma durmaz. Onun için özverili bir çalışmanın yapılması gerektiğini düşünüyoruz.

Sofular su tesisat ekipleri ile sakin bir şekilde ve hiçbir panik içine girmeden atıkların yerlerini bulabilecek durumdayız. Tıkalı olan aşağı yukarı klozet veya eski nesil tuvaletlerin çok yakınında olmaktadır. Biz olasılıkları daha da kötüleştirerek, ilk 30 metre içinde kanal açma fonksiyonu ile atıklara yönelik hamle ve onların tamamen açılması için sizlere yardımcı olmaktayız. Tuvaleti ne tıkar sorusuna bir nebze olsun cevap verdiğimizi düşünüyoruz ve ikinci perdesinde o boru çaplarının tamamen boş olması gerekirken giderek doluluk oranının artması sifon suyunun bile gitmemesine neden olacaktır. Biz ise etrafı kesinlikle kırmadan her tür tuvaletler ve hatta lavabo ve banyolara ilişkin gider içlerinde de tazyik yani su basıncı yüksek olan sular veya atıkları tam olarak ittirmesi, metrelerce uzaklaştırması ile kanal açıcı cihazlar ile destek olmaktayız.

Sofular tesisatçı ile tıkanmaya neden olan ne kadar oluşum varsa çalışma sonrasında bunlar hakkında bilgi alarak, yanlış kullanımlara yönelik hatalarınızı görebilirsiniz. Kamera fonksiyonuna sahip olmayan bizimle benzer işlerde bulunan firmalara karşı uyanık olmanızı rica ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55