fatih haliç caddesi su tesisatçısı

Fatih Haliç Caddesi Su Tesisatçısı Servisi , Hizmetlerimiz ; Cihazla kırmadan su kaçaklarını buluyoruz , tıkanan tuvalet, lavabo ve diğer giderleri robotlu sistemle açıyoruz , iyi ısıtmayan petekleri makineli sistemle temizliyoruz ve tüm su tesisatı arızaları için bizi arayabilirsiniz.

Alt Kata Olan Su Sızıntısının Kaynağını Bulma

Firmamız su kaçağı bulma kamera sistemlerine sahiptir böylelikle evi kırıp dökmeden sadece sorunlu olan bölümü tespit ederek orayı onarıyoruz. Diğer tesisatçılar evi komple kırarak size tadilat masrafları çıkartır firmamızda bulunan boru görüntüleme cihazları ile sadece arızalı bölgeyi tespit ettirebilirsiniz.

Tuvalet, Lavabo ve Küvet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklıkların asıl sebebi su ile herşeyin gittiğini düşünerek giderlere maddelerin atılması basit bir örnek verecek olursak ; tuvalete , kağıt mendil , ıslak mendil ve diğer maddelerin atıkması ilerde tıkanıklığa neden olacaktır. Lavabo tıkanıklığı ise yemek artıklarının su ile gittiğini düşünerek kullanım yapılması yüzünden tıkanıklar meydana gelir. Fatih tesisatçı olarak kanal açma makine sistemlerine sahibiz böylelikle etrafı kırmadan ve kirletmeden gider tıkanıklıklarını açıyoruz.

Petek Temizliği

Radyatörlerin içine zamanla biriken kir ve tortular ısının yayılmasını engelleyerek tıkanmalara sebebiyet verir. Tesisat içine yerleşen bu kirler ancak ilaçlama sistemi ile yok edilmektedir. Firmamız temizleme ilaçlarını ve makine sistemlerini kullanarak petekleri temizlemektedir. Ayrıntılı bilgi için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Fatih Haliç Caddesi Su Tesisatçısı olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Teknojiyi ayağınıza kadar getirdik su kaçakları bulma , tıkanıklık açma, petek temizleme ve tüm su tesisatı arızaları için bizi arayabilirsiniz.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55