fatih çarşamba su tesisatçısı

Fatih Çarşamba Su Tesisatçısı servisine hoş geldiniz.Evlerinde iş yerlerinde yaptığımız en büyük hatalardandır tesisatla ilgili arızalarda işi kendimiz halletmeye çalışmak tesisatçı aramamak. Kendimiz yapmaya kalktığımız için ya geçici çözümler buluruz ya da sorunu daha da büyütürüz.

En başında işi ustasına bıraksak aslında iş zaman kaybetmeden daha hızlı ve daha sağlıklı şekilde hallolacak. Mesela lavabo tıkanır ve saatlerce açmaya uğraşırız. Marketlerde satılan lavabo aç adı verilen kimyasallarla ve lavabo pompalarıyla saatlerce açmaya çalışırız ve çözüm sadece birkaç günlük olur. Halbuki fatih çarşamba tesisatçı çağırsak teknolojik cihazlar sayesinde kırmadan boruları kesmeden hatta bir tek boruyu bile yerinden oynatmadan lavaboyu kolayca açabilir. Nasıl mı? Teknolojik bir cihaz sayesinde lavabo tıkandığında ustaya haber veriyorsunuz kuvvetli basınçla çalışan bu cihaz sayesinde tıkalı borunuz tamamen temizleniyor. Sizin yaptığınız gibi geçici değil kalıcı bir çözüm oluyor.

Sadece su tesisatlarında değil elektrik tesisatlarında da işi ustasına bırakmak en iyisidir. Elektrik tesisatındaki en ufak bir hatamız can ve mal kaybına yangınlara neden olabilir. Bu yüzden bırakın işi bilen kendi ustası yapsın. Mesela kombi arızaları ve kombi petek temizleme gibi sorunlarda da işi tesisatçılara bırakmak en iyisidir. Kombi hem tehlikeli hem de riskli bir alet o yüzden herkese emanet edilememesi, uzman firmaya veya ustasına yaptırılması gerekiyor. Kombinizde kaçak olabilir, su eksiltebilir. Böyle durumlarda garantisi bittiyse bile yetkili servisinizden bir usta talep edin. Çünkü kombi herkesin yapabileceği bir iş değil. Ancak teknoloji bu işe de güzel bir çözüm buldu. Kombi su eksiltmesi sorunu için kaçak olup olmadığını kontrol etmek amacıyla bir cihaz icat edildi. Kombiye cihazı tutuyorsunuz ve kaçak varsa nerede olduğunu gösteriyor ve usta açıp tamirini yapıyor. Ancak kaçak yoksa sorun başka bir şeyden kaynaklanıyorsa bu işin ustası olduğu için sorunun neyden kaynaklı olduğunu bulup tamir ediyor. Kombide kaçak varsa bunu kimyasal bir ilaç sayesinde kolayca tamir ediyorlar. Tesisata ilaç döküyor ve çatlak neredeyse ilaç o kaçak yapan yerde kristalleşiyor. Böylece sıkıntı büyümeden sorunu çözmüş oluyorsunuz.

Fatih çarşamba su tesisatçısı farkı ile tesisat tamir , bakım ve onarımlarını bize yaptırabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55