kadırga tesisatçı

Kadırga tesisatçı ile su kaçağı cihazla tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği konularında profesyonel çözümler bulabilirsiniz. Fatih tesisatçı firmamız bu tür tesisat sorunlarında genel hizmet sunmaktadır kadırga fatih semtimizin en yoğun hizmet alanıdır.

Gider mi tıkandı ?

Kadırga tesisatçı atıklara ilişkin maddeleri oradan söküp atma tıkanıklık açma servisi ile güven için hizmet vermekteyiz. Amacımız kötü kokuları maskelemek veya onları biraz ilerletip gitmek değildir. Sifonun her çekilişinde suyun birkaç saniyede gitmesi isteniyorsa o maddeler tesisatın çok uzağına taşınması lazım. Ana gider dediğimiz apartmanlarda daha geniş olan kısımlara ulaşmamız uzun sürmeyecektir. Bunu robot cihaz ile yapabilirken ekstra ücret almıyoruz ve aldığımız rakamların standart olduğunu ekleyelim. Tıkanma hizmetlerimiz tuvalet açma , lavabo açma ve kanal açma gibi sıralanabilir.

Petek mi ısıtmıyor ?

Kadırga tesisatçı teknisyenlerimiz ile eğer petek temizliği için tüm ihtiyacı olan hizmetleri önemsemez ve bu kışı da öncekiler gibi ılık şekilde geçirseniz yan etkilerini sizlere yazmak istiyoruz. Maalesef her ne kadar metalden üretilen kapalı devre sistemleri olsa da içindeki atık peteklere basılan sulardaki yeni maddeler ve zaten mevcut olan iç kirlilikten dolayı giderek artacaktır. Bu maddeler zaman içerisinde metalleri içten çürütme ve o bölgelerde sızıntı oluşturma ihtimalini oluşturabilir. Bu şekilde sorun görürsek elbette uygun kapatıcı kimyasal malzemeler ile bu kısımları düzeltebiliriz. Yalnız kim hem daha az ısınmak hem de her ay sabit veya daha fazla doğal gaz faturası ödemek ister ki? Bizleri arayın ve her 2 senede bir kere bu şekilde bakım yaptırın kafanız rahat olsun.

Alt kata su sızıntısı mı var ?

Kadırga tesisatçı hedeflerimiz arasında ileri teknoloji ürünleri, cihazları ve kimyasallar ile bakım, onarım varsa tadilat işlemlerini yapmaktayız. Rezervuarlar klozet kapağı içinde yer almakla birlikte eğer sifon kısmında sorun varsa su akışını tutacak parçalarda problem oluşursa su kaçağı tespiti sorunu gelebilir. Sürekli klozete temiz su az da olsa akmaya devam eder ve bu parçaların onarımı veya değişimi çoğu zaman mümkündür. Bu şekilde şikâyetiniz varsa asla geciktirmemenizi öneririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55