Fatih Kameralı Su Tesisatçısı 0551 231 83 55

Fatih kameralı su tesisatçısı ile kırmadan su kaçağı tespiti termal kamera yöntemi ile tesisatın rontgeni çekilir arızalı yer sadece 99 TL  ye bulunur. Fatih tesisatçı olarak tıkanıklıklarıda kameralı yer tespiti yapmaktayız aynı gün servis hizmeti için bizi tercih edin.

Su Tesisatında Kameralı Hizmet

Fatih kameralı su tesisatçısı firmamızca tıkanan, hangi tip tuvaletleriniz olsa bile hem atık temizliği hem de varsa kaçak yapabilecek türde sızdıran boruların tam yerlerini bulma konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Bazen alaturka tuvaletlerinizin tıkalı olduğunu bildiğiniz halde o durumda bırakarak uzun bir süre tatile çıktığınız oluyor mu? Dönüşte tuvaletinizi açmaya çalıştığınızda sifonu çekip, tek yapabileceğiniz aslında pompa ile biraz müdahalede bulunmaktır. Fakat bu bazen işe yaramaz bir şekle bürünebilir. Fatih termal kameralı su tesisatçısı firmamızı bugün arayarak atıklardan tamamen temizlenmiş gider hatları, kireç ve pas lekelerinden kurtulmuş temiz su hatları (galvaniz borular) elde edebilirsiniz. Sifonun çok defa çekildiği ve suyun giderek daha fazla yükseldiği bir tuvaleti görmek daha istemezsiniz. Özellikle pompanın da artık işe yaramayacağı, katılaşmış ve boruya tam olarak kenetlenerek yapışmış olan bu maddeler için bir iki tane geleneksel teknik yazalım ve sonra bizim yöntemimizi sizlerle paylaşalım. Bulaşık sabunu ile bir miktar sıcak suyun iyice köpürdükten sonra dökülmesini yapabilirsiniz. Tel askıyı açarak, kanalın etrafında döndürebilirsiniz, fakat bu da risk almak demektir. PVC giderlerini çatlatma ihtimaliniz vardır. En garantili teknik o alanda robot ile temizlik yapılması ve bu üstün körü değil tam anlamı ile kanallarda atık bırakılmayacak şekilde basınçlı su ile de ekstradan müdahale edilmesi sürecidir diyebiliriz.

Fatih kameralı su tesisatçısı ekiplerimize güvenerek peteklerdeki atıkların temizliği içinde özel geliştirilen kimyasalların, cihazlar ile uygulanarak tam olarak hijyenin yeninden sistemlerinize kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55