Fatih Görüntülü Su Kaçağı Tespiti 0551 231 83 55

Fatih görüntülü su kaçağı tespiti yapan su tesisatçısı olarak kırmadan robot makina termal cihazlarla su kaçağı bulma ve tamirat işlemlerini yapmaktayız. Fatih tesisatçı aynı gün içinde tesisatla ilgili yaşanan problemleri çözüme kavuşturmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Fatih görüntülü su kaçağı ile bataryadan sıcak, soğuk su gelmiyor, su bataryası tamiri, yedek parça takılması, su bataryası nasıl sökülür, temizlenir, parçası değişir gibi konularda her zaman yardımcı olma amacındayız. Borudaki hasardan dolayı komşunun duvarı, fayanslarının ıslanması gibi konularda ise özel alt kata su kaçağı probleminin yerini bulmak ve onarmak için ekip görevlendirebiliriz. Özellikle yeni nesil bazı ölçüm cihazları kullanmamızdan dolayı her zaman en etkin nitelikli çalışmaları sizlere sunma amacındayız. Fatih görüntülü su kaçağı tespiti olarak su takip mekanizmalarına sahibiz. Daire içerisine girdiğinizde hava basık gelebilir, elinizi duvara sürttüğünüzde biraz ıslaklık görebilirsiniz ve su sızıntısı olduğunu düşünürsünüz. Yalnız o her alan kırılması gerektiği anlamına gelmiyor. Bizim ise daha net verilere, somut bilgilere ihtiyacımız vardır. Örneğin mutfaktaki temiz su hatlarında kaçak olup olmadığını anlamak için sızdırmazlık testlerini hava basıncı ile ölçebiliriz. Eğer bir bulgumuz yoksa o halde banyo, tuvalet gibi bölgelerde çalışmalar yapılabilir. Veyahut sıcak su dolaşım borularının sağlığını anlamak veya sızdırma yapıp yapmadığını görmek için termal cihazlar ile net görüntüler alarak işlemlere devam ederiz.

Fatih görüntülü su kaçağı tespiti ekiplerimiz ile kameralı fatih su kaçağı tespiti cihazı gibi sistemleri kullanmamızın artı tarafı analizlerin kusursuz olmasıdır. Ayrıca hasarlı boruyu görebilmemizden dolayı küçük tadilat ile su sızması şikayetine son verebilecek firmalardan biri olduğumuzu vurgulamak istiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55