fatih cihazlı tesisatçı

Fatih cihazlı tesisatçı olarak ev ve iş yerlerinde oluşan gizli su sızıntılarının yerini kamera sistemleri kullanarak tespit ederken gereken onarım işlemlerinide yapmaktayız. Su kaçağının en önemli belirtisi alt komşunun tavanında leke veya su damlacıkları görülmesidir.

Fatih cihazlı tesisatçı olarak ikinci cihaz kullanımını tıkalı gider açımında yapmaktayız. Tıkanan gider borularına çeşitli bilinçsiz müdahale yapılması can sıkıcı sonuçları getirme sebebi olabilir. Bunun için firmamızı arayarak kanal açma robotu isteyebilirsiniz robot kullanımı sayesinde etraf kirlenmez asla kimyevi madde kullanılmaz çünkü bu maddeler contaların erimesine zamanla su kaçağı oluşmasına neden olmaktadır.

Su kaçağı tespiti Fatih

Fatih semtinde oturanlara müjde ! Kırma dökme yok komple tadilat masrafı ödemek yok sadece nokta tespiti yaparak o bölgenin onarımı yapmak var. Evet bilinçsiz tesisatçılar ve cihazı olmayan tesisatçılar size komple masraf çıakrtılar çünkü arızanın nerede olduğunu bilmiyorlar firmamızda bulunan su kaçağı tespit cihazları sayesinde arızanın nerde olduğunu tespit etmekteyiz böyleikle sağlam tesisat yerinde kalır paranızda cebinizde kalır sadece tespit ücreti ödeyerek bu durumdan kurtulabilirsiniz. Su kaçağı tespiti Fatih için vakit kaybetmeden bizi arayınız fatih cihazlı tesisatçı olarak su kaçağı sorunlarının önüne geçiyoruz.

Petekler iyi ısıtmıyor ?

Fatih cihazlı tesisatçı olarak peteklerin iyi ısıtmadığı durumun ilaçlı ve makineli petek temizliği uygulaması yapmaktayız. Peteklerin içinde biriken kir tortu ve çamurlaşma nedeni ile kombi tesisatının içinde bulunan su dönüşümü yapamaz özellikle peteklerin alt kısmı soğuk olur. Bu tür tesisat problemlerine cihazlarımızı kullanarak gidermekteyiz daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55