Fatih Cihazlı Su Tesisatçısı Kameralı Tespit

Fatih cihazlı su tesisatçısı olarak kameralı su kaçağı tespiti ve tamir hizmetleri vermekteyiz. Fatih tesisatçı her zaman son birkaç senedeki tekniklerin firmamıza entegre edilmesi için emek sarf eden yönetici kadrosunun deneyimleri ile karar alırlar

Fatih Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Fatih cihazlı su tesisatçısı her zaman üstün körü değil, detaya ve derine inen bilgilere sahip ustaları bünyesinde çalıştırır. Amacımız aldığımız paranın son kuruşuna kadar hak etmek ve bunun için önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Kullandığınız yeni kombi sistemleri bile olsa su basıncının fazla olmasından dolayı su akıtma problemi oluşturabilir. Fazla su istenirse tahliye vanasından dışarı atılabilir ve kombi kendisini korumaya alabilir. Eğer yapılmazsa kombide ciddi arızalar oluşabilir. Basınç göstergesi kombi için 1,5 olması normaldir ve fazlalaşması basınç problemi demek olacaktır. Cihazdaki su akıtma sorununu çözmek için vana, filtre, tesisat bağlantıları kısımları kontrol edilmelidir. Vana ek yerleri ve daha farklı iç bölgelerdeki sıkıntılı parça yada tesisat borusunun araştırılması ve onarılması bizim görevimizdir. İsterseniz, hemen arayabilir ve elemanlarımızın gelmesini sağlayabilirsiniz. Fatih cihazlı su tesisatçısı kurumsal bir firma olup en etkin cihazlar ile tarama yaparak, analiz kalitesini konuşturur ve gerekli olan tüm tedbirlerin eksiksiz şekilde alınmasını sağlar. Kanalizasyon açılması atık maddelerin uzaklaştırılamaması ve gider hatlarının bir kısmının çaplarının yüksek miktarda dolu olması demektir. Bu sorun sizin tesisatlarınızı ilgilendirir, fakat alt katlarda yer alıyorsanız, belli dönemlerde logar hattı da aynı şekilde sorun oluşturursa maalesef klozet taşmaları vakaları da başınıza gelebilir. Biz atık açma cihazı olarak da bilinen robotu kullanırken, bu işlemi daha önce 100’lerce defa yerine getirmiş deneyim sahibi elemanlarımız tarafından uygulanmasına izin veriyoruz. Ana amaç kamera ve uzunca elektronik bir hortum ile kanal açıcı aparatın en öne takılması ve oradaki atığın tutunduğu yerden uzaklaştırılması şeklinde işlemler devam edecektir.

Fatih cihazlı su tesisatçısı tamircilerimizin işçilik kalitesi yeterince iyi olup, sabahtan akşama kadar değil 1-2 saatte problemi hemen bitirebilecek tekniklere sahiptir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55