Ayvansaray Cihazlı Su Tesisatçısı 0551 231 83 55

Ayvansaray cihazlı su tesisatçısı kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi sorunlara cihazlarla müdahale etmektedir. Fatih tesisatçı cihazlı ilgili sorun çözme tekniklerini uygularken evinizin kirlenmesine izin vermez.

Ayvansaray Su Kaçağı Tespiti

Ayvansaray cihazlı su tesisatçısı olarak deneyimli ekibimiz, başarıya alışık personelimiz, çağın ilerisindeki cihazlarımız ile aynı gün onarım, bakım, montaj işlemleri vermekteyiz. Temiz su hatlarını bazen açarsınız ve açtığınız gibi hemen kapatmak istersiniz. Sebebi aşırı basınçtan dolayı, musluğun adeta patlama noktasına gelmesidir. Takırtının gelmesi salmastra grubundaki uyumsuzluk, düzensizlik yada mildeki bozukluk olabilir. Çıkan ses her zaman gürültülü olmayabilir ve tıslama şeklindeki sesler bile basıncın yetersiz olması, havanın borulara iyice yerleşmesi, suyun borularda azalması şeklinde sonuçları düşünmemizi sağlar. Bu vakalarda tesisatta kırma dökme gibi işlemler yapmayız. Bu tesisatı besleyen vanaları kontrol ederiz, tıkalı bölge varsa tespitten sonra açma işlemi ile hemen sorunu giderebiliriz. Ayvansaray cihazlı tesisatçı ekibimiz evinizi koruyacak ve maddi kayıpları azaltacak teknikler ile tek seferli hizmet sunarken kalıcı etkileri hemen almaya başlarsınız. Atık hatları döşenirken klozetten giden maddelerin yükselti şeklinde olan borularda ilerlemesi zordur. Eğim normalde biraz aşağı yönde olmalıdır. Tesisat içi temizlik yapılırken biz bu sistemlerin içini tertemiz yapacağız fakat sorun tekrarlanıyorsa, sadece o kısımdaki borulara biraz eğim verilmesinden yana olduğumuzu bilmeliyiz. Fatih Ayvansaray tesisatçı ekiplerimiz böyle bir vaka ile karşılaştıklarında hemen size haber verecek ve onay verirseniz montaj hatalarına dair sıkıntıları da tamamlayabiliriz.

Ayvansaray cihazlı su tesisatçısı olarak evinize hızlı şekilde gelebilecek bir ekibe sahibiz ve tesisatlarınızın ihtiyacı olan tüm bakımı bizden karşılayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55