yedikule tesisatçı

Yedikule tesisatçı ile kırmadan kemeralı su kaçağı tespiti , robotla tıkana gideri açma ve petek temizliği gibi profesyonel servis hizmetleri alabilirsiniz. Fatih tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

Kemeralı ve Robotlu Hizmet

Bulunduğu çevrede hizmet alanların tesisat denilince parmak ile gösterdiği firmadır yedikule tesisatçı firması. Kaliteli işlerde bulunmak ve kaliteli hizmet almak isteyenlerin ilk olarak düşündüğü firmadır ve bu gelenek yıllarca devam etmiştir. Bu nedenle firmanın kendi bünyesine ait kaliteyi artırmak adına çalıştırdığı birbirinden eğitimli ve bilgin personelleri bulunmaktadır. Personeller oldukça hızlıdır ve çalıştıkları kurumun misyon ve vizyonlarına saygı ve sevgi göstermek adına oldukça hızlı harekette bulunmaktadırlar. Tesisat işlemleri oldukça ergonomik ve ekonomik olarak müşteriye teslim edilmektedir ve gösterilmektedir. Yapılan işlemlerde herhangi bir sorun firma adına çıkmamaktadır.

Tesisat işlemlerinde tek bir kişi bazı işlemler için zorlanabilmektedir, bu nedenle her zaman çalışmalara birden fazla eleman teyit etmek çok mantıklı bir seçim olacaktır. İki personel biri robotları komut ederken, diğer personel gerekli arıza tespiti ve rapor okuma gibi işlemleri de yapabilmektedir. Tesisat işlemleri özellikle tıkanıklık işlemlerinizde hızlıca iki personel tarafından yapılabilmektedir. Yedikule tesisatçı tıkanıklık açma, servisi bünyesinde bulunan uzak doğudan ithal olan robotlar gün geçtikte gelen güncellemeleriyle tesisat alanında sizler için hizmet vermektedir. Tıkanıklık açmaya gelen tesisatçıların yanında her zaman su kaçağı riskine karşı yedikule tesisatçı su kaçağı tespiti makinaları da bulunmaktadır. Bu sayede olası acil durumlarda gerekli müdahaleler yapılarak müşteri hizmeti sonlandırılmış olmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55