Topkapı Tesisatçı 0551 231 83 55 SU KAÇAĞI TESPİTİ

Topkapı tesisatçı hizmetlerimiz kırmadan dökmeden kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanan gideri açma ve petek temizliği servis hizmetleri alabilirsiniz. Fatih tesisatçı firmamızda modern teknik cihazlar kullanılarak aynı gün içinde hizmet verilmektedir.

Topkapı Tıkanıklık Açma

Fatih Topkapı tesisatçı uygun rakamları sunan nadir bir firmadır. Bunu yapanlar genelde kaliteden kısarlar yalnız biz bunu tercih etmiyoruz. Standartlarımızı giderek artırıyoruz ve yenileme yapmaya alışığız. Pratik ne kadar inceleme tekniği varsa onlara yönelik donanım teçhizatları ustalarımızın bilinçli olarak kullanabilmesi için çeşitli seminerlere gönderiyoruz. Karşınızda ne yaptığını bilen ve olasılık hesabı yapan, cihaz sinyallerini önceliğine alan bir usta olmasını istemez misiniz? Topkapı su tesisatı evlerde adeta problemi aşıp daha savunma düzeyi yüksek, kırılganlığı azalan bir bina oluşturabilir. Basınçlardaki ani artışlar gündüz değil, gece saatlerin artmaya başlar. Yani suyun pek kullanılmadığı vakitler. O zamanlardaki basınç kontrolleri ile gündüz ile kıyaslandığında faklı olacaktır. Yalnız biz analizlere biraz daha ilave ederek o olasılığı da hesaplıyoruz. Amaç suyun tamamen boruların içinde kalmasını sağlamak ve olası bir sıvı ilerlemesini engellemektir. Eğer ki böyle bir olay çoktan meydana gelmişse nedenini cihaz ile bulabiliriz. Yalnız bizim farkımız bir veya daha fazla dairede belki 10’larca yer ıslanmış ise hepsini kırmak üzere kesinlikle olmayacaktır. Zaten tekniklerimiz ile arkasında tesisat var mı ve gerçekten sızdırıyor mu anlıyoruz. O halde problemli bölgeleri bulmak daha kolay hale gelmez mi?

Topkapı tesisatçı sinyal üreten ve analizini defalarca test ederek doğru bulduğumuz yöntemleri kullanır. Hasar görme ihtimali düşük veya olacaksa da en aza indirmeyi hedefleriz ve bunda gayet samimiyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55