Fatih Lavabo Açıcı – Lavabo Açan Tesisatçı

Fatih lavabo açıcı , lavabo açan tesisatçı 99 TL ye kırmadan robotla tıkanıklığı açmaktadır bize ulaşmak için 0551 231 83 55 i aramanız yeterlidir. Fatih tesisatçı olarak mondern teknik cihazlarla hizmet vermekte olan firmamız ilçemizin tüm mahallelerinize servis sağlamaktadır.

Kırmadan Bozmadan Lavabo Açılır

Fatih pimaş mutfak açıcı, tıkanmış olan küvet, lavabo, tuvaletleri kolayca açan, tıkalı olan bölgeye uygulandığında hemen sonuç veren bir kimyasaldır. Boruların içinde birikip tıkanıklığa neden olan tüm katı atıkların temizlenmesini sağlar. Mutfak açıcı piyasada farklı marka ve isimler adı altında satılan, hanımlarımızca akıtan lavabolar için çözüm niteliğinde sık sık kullanılan bir üründür. Sadece tıkanıklık durumlarında değil belirli aralıklarla tıkanıklıkların hiç oluşmaması içinde uygulanan bir yöntemdir. Fiyatı da uygun olan ürünleri siz de ev ya da işyerinizde denyebilir, olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Pimaş Küvet ya da duş teknesinde biriken atıkların yarattığı tıkanıklıkların kokusundan rahatsızsanız, suyu akıttığınız halde gitmiyorsa tıkalı giderlerinizi açtırmak için yüzlerce liralık masrafa girmeden lavabo açıcıyla sorununuzu halledebilirsiniz. Banyo ve mutfak için özel aparatları bulunan ürünleri hemen her yerden bulabilmektesiniz.Sıcak suyla uygulayabileceğiniz ürünle yarım saat içinde çözüme kavuşabilirsiniz.
Fatih lavabo açıcı , tıkanıklıkların oluşmasını önlemek için harika bir çözüm olsa da ilerlemiş tıkanıklıklar için kalıcı çözüm oluşturmayacaktır.Mutfak açıcısını denediğiniz halde hala atıklar temizlenmediyse işin uzmanı olan bir tesisatçıya başvurmayı unutmayın.

  • Fatih lavabo açan tesisatçı
  • Fatih mutfak tıkandı
  • Fatih mutfak tıkanıklığı açan

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55