fatih draman tesisatçı

Fatih draman tesisatçı , tesisat temizliği ve bakımı ile ilgili olarak her türlü konuda, her biri alanında uzman çalışanlara sahiptir ve teknik donanımı ile bu alanda diğer firmalar arasındaki farkını ortaya koymaktadır. Bu firma teknolojiyi sürekli takip ederek son dönemlerde piyasaya sürülen teknoloji harikası makineler satın almakta ve böylelikle müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Son derece teknik donanıma sahip olan bu firma, kaliteli hizmet konusunun yanı sıra müşteri memnuniyeti ve mutluluğu konusunda da son derece hassas davranmaktadır.

Petek temizliği ve Tuvalet tıkanıklığı açma

Tesisat ile ilgili olarak her konuda uzman olan bu firma, petek temizliği , merkezi ısıtma ya da kombi sistemlerinin temizliği ve bakımı, tuvalet- banyo- mutfak lavabolarının giderlerindeki tıkanıklıkları açma işlemlerinde, tuvalet tıkanıklığı açma işlemi gibi tesisat ile ilgili her konuda son derece kaliteli hizmet vermektedir. Tuvalet tıkanıklığı sorunu, günlük hayatta herkesin karşılaşabileceği bir problemdir. Pek çok insanın, tuvalet kullanımlarından sonra kullandıkları tuvalet kâğıtlarını çöpe atmak yerine tuvaletin içine atmaları tuvalet tıkanıklığına neden olmaktadır. Çünkü tuvalet kağıtları suyu emme özelliğine sahip oldukları için tuvalete atılmaları durumunda suyu emerek şişerler ve bunun sonucunda da borulardan geçemeyerek tıkanıklığa neden olurlar.

Fatih tesisatçı

Fatih draman tesisatçı , sahip olduğu son teknoloji harikası makineler sayesinde tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini son derece kolay bir şekilde ve en az maliyetli bir şekilde yapmaktadır. Bu makine, bilgisayar sistemli olarak çalışıp, görüntüleme özelliğine sahip olduğu için herhangi bir kırım işlemi yapmaya gereksinim duymadan tıkanıklığın hangi bölgede olduğunu tespit edebilmektedir. Makineye bağlı bir detektör, tesisat üzerinde gezdirilerek tıkanıklığın hangi bölgede olduğu bu makinede görüntülenmektedir. Ve bu tespitler neticesinde yeri tespit edilen tıkanıklık, uzmanlar tarafından tazyikli su kullanılarak ya da vakumlama özelliği kullanılarak giderilir. Teknoloji harikası bu makine, lavabo giderlerinde oluşan tıkanıklıkların tespit edilip giderilmesinde de kullanılmaktadır. Fatih draman tesisatçı , tesisat sisteminde oluşan tıkanıklıklarının giderilmesi konusunun yanı sıra petek temizliği ve düzenli olarak kontrolü, merkezi ısıtma ya da kombi sistemlerinin temizliği ve bakımı alanlarında da son derece uzman bir çalışma ekibine ve teknik imkânlara sahiptir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55