edirnekapı tesisatçı su kaçağı tespiti

Edirnekapı tesisatçı su kaçağı tespiti cihazları ile kırmadan noktasal kaçakları bulmaktadır. Aynı gün içinde hizmet veren fatih tesisatçı servisimizi arayabilirsiniz.

Edirnekapı su kaçağı tespiti personelimizin uyguladığı teknikler ile asla insanları çelişkide bırakmak istemiyoruz. Analizlerimizden aldığımız sonuçları isterseniz cihazlarımıza bakarak, personelimizde sizlere anlatımda bulunarak hızlıca görebilirsiniz.

Termal Kamera İle Nokta Atışı

Edirnekapı tesisatçı su kaçağı tespiti ekiplerimizce doğal gaz hat bağlantılı tesisatlar içinde teknik bakım ve destek çalışması verilmektedir. Kombinize petek ve bina içi sıcak su ihtiyacı sağlanması amacıyla çeşitli bağlantı yolları eklenmiştir. Şehir şebekesinden alınan temiz su kombiye geçer ve orada belirlediğiniz derecelere gelinceye kadar ısıtılır ve tesisat içine gönderilir. Bu aşamadan sonra bazen musluğu açmanız ile birlikte su sanki biraz daha az akıyor gibi görünebilir. Kombi ayarlarına bakarsınız ve herhangi bir problem veya hata göstergesini göremiyor olabilirsiniz. Bu durumda kombiden çıkan suları incelemek biraz daha yerinde olabilir. Cihazdan çıkış yapan sıcak su hattının geçtiği güzergâh üzerindeki biz termal kamera ile özellikle nem oranlarına dikkat ediyoruz. Beton içinde ıslaklık olabilir ve bu henüz dış yüzeyde belli edecek düzeye tam ulaşamamış olabilir. Fakat termal kameramız ile bu şekilde sızıntı varsa hemen bulabiliyoruz. Ayrıca asıl önemli kısım matkap ile delinecek beton veyahut fayansın hangisi olacağına karar vermektir. Bunun için noktasal olarak girişimde bulunmak ve sızdıran boruyu bularak gerekirse dıştan yama veya direk onun değiştirme şeklinde işlemler tamamlanabilir.

Edirnekapı su kaçağı tespiti ile kalıcılık ilkesi içerisinde her türlü sert yüzey, köşe kısımları, bina içlerindeki borulara ilişkin zararlı durumları lehinize çevirmeye devam ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55